top of page

st 15. 5.

|

Mladá Boleslav

Na Kvíz

Další? Ano, další chytrá zábava pro dospělé.

Na Kvíz
Na Kvíz

Čas a místo

15. 5. 2024 19:00 – 22:00

Mladá Boleslav, Havlíčkova 456/1, 293 01 Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II, Česko

O události

Registrace ZDE: NaKvíz

Cena 120kč.

Co Je Na Kvíz?

Zábavný program, kde poměříte své znalosti s těmi nejlepšími týmy z Česka. Moderátor vás provede večerem, který je prošpikovaný 51 otázkami. Vy si užijete večer plný zábavy, jídla i pití. Získáte spousty nových témat k hovoru, nasáknete zdravou rivalitou mezi týmy, hospodami a městy. A ještě k tomu vyhrajete třeba 50% slevu na vše!

Jsme posilovna pro vaši hlavu, budujeme zdravý rozum, podporujeme chytrý program na večer i zdravou diskuze s kamarády.

Při pravidelném hraní se vám daří nejvíce! Což potvrzuje 5 z 5 stálých týmů.

Kdo jsme?

Zkušení moderátoři, tvůrci otázek, již přes 7 let tvoříme kvízy a vytvořili jsme již přes 450 000 otázek ze stovek témat. Zorganizujeme kvíz na vašem teambuildingu, narozeninách či večírku. Přijedeme téměř kamkoliv se vším, co je Na Kvíz potřeba. Ať už do hor, na pláž, v létě, v zimě, dovnitř i pod širé nebe. Doporučíme vhodné prostory na akci a vždy nám jde o to, abyste byli spokojeni. Pojďte hrát s námi, uvidíte, že se budete bavit!

.

Standardní všeobecný Na Kvíz obsahuje 51 otázek, rozdělených na 10 témat po 5 otázkách. 51. otázka je bonusová. Vítězí tým s největším počtem nahraných bodů, v případě remízy rozhoduje pořadí odpovědí v bonusové otázce.

Na začátku hry moderátor zobrazí a oznámí základní pravidla hry. V průběhu zadávání otázek se nesmí používat internet, mobily ani noviny, časopisy, taháky a pod. Za každého hráče nad maximální kapacitu velikosti týmu -2b. Moderátor, dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, má poslední slovo.

Vše o NA KVÍZ na webu.

Sdílet událost

bottom of page