top of page

pá 21. 6.

|

Mladá Boleslav

Ecstatic dance vol. 2 PŘESUNUTO na srpen

POZOR. Z organizačních důvodů se akce posouvá na srpen. Sledujte náš web www.pluharna.cz a dozvíte se více i o dalších akcích tohoto žánru. V Pluhárně budou i meditace a další hudba. Zde slibované pokračování dance zábavy s DJ DjAKOyTA.

Ecstatic dance vol. 2 PŘESUNUTO na srpen
Ecstatic dance vol. 2 PŘESUNUTO na srpen

Čas a místo

21. 6. 2024 18:00 – 21:00

Mladá Boleslav, Havlíčkova 456/1, 293 01 Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II, Česko

O události

Vstupenky ZDE

Předprodej 200kč/na místě 250kč

Ecstatic Dance, vědomý tanec nebo vědomá taneční párty je koncept spontánního tance bez drog a alkoholu, kde se můžete zcela uvolnit a projevit sebe sama v bezpečném prostředí podobně naladěných lidí. Zažijete jaké to je oprostit se od svých představ, jak by měl váš tanec vypadat, přirozeně přestanete hodnotit sebe a ostatní.

Nepotřebujete znát naučené kroky nebo kohokoliv napodobovat, jste jedineční a stejně tak váš tanec. Můžete si v tanci dovolit pohybovat se přesně svým vlastním specifickým způsobem, čistě tak, jak vaše tělo chce, jak mu to působí radost. Neexistuje dobrý nebo špatný tanec. Existuje pouze ten váš.

Ecstatic Dance je forma spontánního tance, kdy vás DJ provede taneční vlnou obsahující hudbu rozmanitou jak z pohledu žánrů, tak z pohledu tempa a energie. Je to cesta vyjádření sama sebe skrze pohyb a tanec, vědomě, bez vlivu alkoholu nebo drog. (převzato z https://www.ecstaticdancetribe.cz)

Chceme vás pozvat na první taneční akci pro vyznavače ecstatic dance u nás v Pluhárně.

Kdo již zná, nemusíme představovat. Pro vaše známé a ty, kteří chtějí ještě více informací, zde skvělý dokument z dílny AG Production: Ecstatic dance

Tickets HERE

EN

Ecstatic Dance, conscious dance or conscious dance party is a concept of spontaneous dance without drugs and alcohol, where you can completely relax and express yourself in a safe environment of like-minded people. You will experience what it is like to get rid of your ideas of how your dance should look, you will naturally stop evaluating yourself and others.

You don't need to know the learned steps or imitate anyone, you are unique and so is your dance. In dance, you can allow yourself to move exactly in your own specific way, just the way your body wants, the way it makes it happy. There is no good or bad dance. Only yours exists.

Ecstatic Dance is a form of spontaneous dance where a DJ guides you through a dance wave containing music that is diverse both in terms of genres and in terms of tempo and energy. It is a way of expressing yourself through movement and dance, consciously, without the influence of alcohol or drugs. (taken from https://www.ecstaticdancetribe.cz)

We want to invite you to the first dance event for believers of ecstatic dance at our Pluhárna.

With DJ DjAKOyTA.

We don't need to introduce who already knows. For your acquaintances and those who want even more information, here is a great documentary from the workshop AG Production: Ecstatic dance

Sdílet událost

bottom of page